Alışveriş Koşulları, Assav Mekanik Perde Sistemleri Ltd. Şti. olarak, şirketimize bağlı bulunan sitelerde uygulanan satış politikalarını içerir.

Storhane.com  web sitesini ziyaret etmekle aşağıdaki şartları ve kuralları kabul etmiş sayılmaktasınız.
Alışveriş sepetinize eklenmiş ürünlerinizin, satın al! butonunu tıkladıktan sonra ödeme onayınız sistemimize ulaşmasıyla birlikte, siparişiniz oluşturulur. Onaylanan siparişinizin bilgisi sistemde kayıtlı e-posta adresinize ayrıca iletilecektir.

Siparişlerinizi, HESABIM bölümünde “Siparişlerim” sekmesini tıklayarak görüntüleyebilirsiniz.

Sepet tutarı olarak onaylamış olduğunuz bedel, sisteme girmiş olduğunuz kredi kartınızdan çekilecektir.

Lütfen Havale/EFT yöntemi ile yapacağınız ödemelerde mutlaka sipariş detaylarınızı açıklama bölümüne eklemeyi unutmayın.

Sipariş ettiğiniz ürün ya da ürünler anlaşmalı olduğumuz kargo şirketine verilir. Teslimat süresi, siparişin kargoya verildiği bilgisinin gönderilmesinden sonra 1(bir) iş günüdür. Bazı illerimiz için kargo aktarmalı gönderim nedeni ile en çok 3(üç) iş gününü bulmaktadır.

Sevk bilgilerindeki yanlışlık veya alıcının yerinde olmamasından doğabilecek ekstra kargo bedellerinden ve gecikmelerden Storhane.com sorumlu tutulamaz. 

Teslimat problemleri yaşanmaması için sevkiyat bilgilerinin tam ve eksiksiz doldurmanız, teslim yapılacak adreste bulunmanız önemle rica olunur.

Zarar görmüş paketler teslim alınmayarak kargo şirketi yetkilisine tutanak tutturulmalıdır. Eğer kargo şirketi yetkilisi paketin hasarlı olmadığı görüşünde ise, paketin orada açılarak ürünlerin hasarsız teslim edildiğini kontrol ettirme ve durumun yine bir tutanakla tespit edilmesini isteme hakkı müşteride bulunmaktadır. Paket alıcı tarafından teslim alındıktan sonra kargo şirketinin görevini tam olarak yaptığı kabul edilmiş olur. Paket kabul edilmemiş ve tutanak tutulmuş ise, durum, tutanağın alıcıda kalan kopyası ile birlikte en kısa zamanda info@storhane.com adresine yazılı olarak bildirilmelidir.

Yurtiçi gönderimli kargo bedelleri Storhane.com ’a aittir.

***6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun'u ve mesafeli sözleşmelere dair yönetmelik gereğince, alıcıların teslimat tarihinden itibaren 14 (ondört) gün içinde cayma haklarını kullanarak, sebep göstermeden ve kargo ücreti ödemeden ürünleri iade etme hakları vardır. 

Cayma hakkının kullanılabilmesi için teslimat tarihinden itibaren 14 (ondört) gün içinde alıcının cayma hakkını kullanarak ürünü iade etmek istediğini satıcıya bildirmesi gerekmektedir. Satıcı alıcının talebini aldıktan sonra en geç 14 (ondört) gün içinde ürünü iade alıp ürün bedelini alıcıya hiçbir masraf yükletmeksizin iade etmekle ve iade kargo ücretini ödemekle yükümlüdür.

Bununla beraber cayma hükmünün geçerli olmadığı ürünler aşağıdaki gibidir;
* Alıcının isteği ile kişiye özel olarak üretilen veya üzerinden değişiklik ya da ilave yapılarak kişiye özel hale getirilen ürünler,
* Niteliği itibariyle geri gönderilmeye elverişli olmayan ürünler (iççamaşırı, mayo, kozmetik gibi hijyenik duruma hassas olan ürünleri iade edebilmenin koşulu ürünün açılmamış ve denenmemiş olmasıdır.)
* Alıcı tarafından açılmış olan ses veya görüntü kayıtları (DVD, CD ve kaset vb.) basılı ürünler (kitap, dergi vb.) yazılım programları ve bilgisayar sarf malzemeleri
* Çabuk bozulma tehlikesi olan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünler


Gizlilik İlkeleri ve Alışveriş Koşulları Hakkında her türlü sorunuz için bizimle irtibata geçebilirsiniz.


Storhane.com