ÖDEME ve TESLİMATBanka Havalesi veya EFT (Elektronik Fon Transferi)

Aşağıda detaylandırılmış hesap numaralarımızdan herhangi birine TL ödemenizi yapabilirsiniz.

Assav Mekanik Perde Sistemleri Ltd Şti adına;

Finansbank - Güzelyalı Şubesi

IBAN no: TR16 0011 1000 0000 0045 4232 83


PayU Sanal Pos - Kredi Kartı ile Online Ödeme (tek çekim ya da taksitle)

Sitemiz üzerinden her türlü kredi kartınıza online tek ödeme ya da taksit imkanlarımızdan yararlanabilirsiniz. Online ödemelerinizde sipariş sonunda kredi kartınızdan tutar çekim işlemi gerçekleşecektir. Muhtemel sipariş iptali veya stok sorunları nedeni ile sipariş iptallerinde kredi kartınıza para iadesi 7(yedi) iş günü içerisinde yapılacaktır.


Sipariş İptali 

Siparişlerinizin olası iptali durumunda Assav Mekanik Perde Sistemleri Ltd Şti 7(yedi) iş günü içerisinde ürün bedelini hesabınıza ve/veya kartınıza iade eder. Ancak, banka hesap bilgilerinizi ve/veya kredi kartı bilgilerinizi doğru ve eksiksiz olarak şirketimiz finans yetkililerine bildirmeniz gerekmektedir.


Teslimat Detayları

Ürün teslimatının aksamadan gerçekleştirilebilmesi için lütfen gün içinde bulunduğunuz yerin adresini teslimat adresi olarak bildiriniz. Talepleriniz sipariş sonunda belirlemiş olduğunuz teslimat tipine göre hazırlanmak üzere işleme alınacaktır. İzmir merkezli şirketimizden ürünler anlaşmalı olduğumuz Yurtiçi Kargo firması ile gönderilecektir. Siparişleriniz onaylandıktan sonra en geç 7(yedi) iş günü sonunda Yurtiçi Kargo firmasına teslim edilir. 

Müşteri temsilcimize danışarak değişik teslimat şartları konusunda destek alabilirsiniz. Ayrıca kargo teslimatları sadece Türkiye için geçerlidir.

***Yurtdışı teslimat koşulları ve gönderim bedelleri için lütfen bizimle iletişime geçiniz.


Lütfen Dikkat Ediniz !
Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri, teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar olduğunu düşünüyorsanız kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız.
Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiği kabul edilmektedir. 

Ürününüz taşıma esnasında hasar görmüş ise;

Hazırlamış olduğunuz tutanağın bir nüshasını alarak en kısa zamanda 0(232) 431 0 443 numaralı fax’a gönderin ve durumu info@storhane.com e-posta adresine bildiriniz.

Bu işlemleri gerçekleştirdiğiniz takdirde paketinizle ilgili çalışmalara başlayarak, en kısa zamanda teslimatın tekrarlanmasını sağlayacağız. Sipariş etmiş olduğunuz ürünleri 7(yedi) iş günü içinde kargoya teslim etmeye gayret ediyoruz. Temini zaman alan ürünler nedeni ile gecikmesi muhtemel teslimat durumunda size satış ekibimiz tarafından bilgi verilecektir.